InPost dla biznesu – oferta kurierska b2b

InPost dla biznesu – oferta kurierska b2b

Prowadzenie działalności e-commerce wymaga odpowiednich współpracowników. Mowa tu nie tylko o strukturach wewnątrz firmy, ale także firmach, które podejmą z nami pracę. Szczególnie ważnym aspektem e-commerce są dostawy. Chodzi o dostarczanie zamówionych produktów na czas. Wzmacnia to zadowolenie klientów i zachęca do częstszych odwiedzin naszego sklepu. Gdzie znaleźć najlepszą ofertę kurierską?

Kurier i Paczkomat dla biznesu od InPost

Oferta b2b od InPost jest elastyczna i dostosowuje się do różnych firm i ich potrzeb. Do wyboru są zarówno dostawy kurierskie, jak i Paczkomatowe. InPost ma specjalne oferty dla różnych przedsiębiorstw. Od tych małych, które dopiero się rozwijają, aż po doświadczonych sprzedawców. Każda oferta jest przygotowana w oparciu o potrzeby różnej wielkości biznesów. Co więcej, istnieje możliwość indywidualnego nawiązania współpracy z InPost. Wtedy można dopracować wszelkie szczegóły oferty, która będzie “uszyta na miarę” dla firmy. 

Co daje nam InPost w ofercie dla biznesu?

Oprócz szybkich dostaw, wygodnego odbioru i mnóstwa ułatwień dla klientów, InPost ma też inne zalety. Przede wszystkim jest to duża dostępność kurierów. Już przy zleceniu nadania 5 paczek przyjeżdża transport i je odbiera za darmo, a wcześniej jest to niewielki dodatkowy koszt. Nie trzeba się więc martwić, że klienci będą długo czekać, czy nie zbierze się odpowiednia liczba paczek. To ważne zarówno przy mniejszych firmach, jak i przy tych dużych. Wszędzie liczy się szybka i bezproblemowa dostawa. Kolejna kwestia to dostęp do wielu możliwości dla klientów, a także praktycznie automatyczne wdrożenie w API InPost. O wszystkich możliwościach kurierów i Paczkomatów dla biznesu przeczytasz tutaj: https://inpost.pl/biznes-i-e-commerce

Nadawanie, wysyłanie i zwroty – InPost dla biznesu

Ważnym aspektem przy wybraniu współpracy z InPost jest polityka zwrotów. Biorąc udział w Szybkich Zwrotach zapewnia się klientom bardzo łatwe i intuicyjne odsyłanie paczek. Mogą zarówno zwracać, jak i wymieniać towary. To ogromna wygoda! Nie trzeba szukać punktu nadania czy czekać na kuriera w domu. Po prostu idziemy do Paczkomatu, który akurat mamy najbliżej. Nie musimy nawet nic wcześniej wybierać. Każdy Paczkomat chętnie przyjmie przesyłkę! 

Jaką ofertę wybrać od InPost dla swojego biznesu?

Każda firma może zdecydować się na jedną z kilku form współpracy. Mogą być to Paczkomaty, może być to kurier do domu. Wszystko zależy od możliwości danego przedsiębiorstwa oraz potrzeb klientów. Oferta cechuje się elastycznością, co ułatwia decydowanie o poszczególnych elementach. Na przykład opcja Szybkich Zwrotów nie jest obowiązkowa. Można przystąpić do programu, ale tylko jeśli nasza firma tego potrzebuje! Dlatego właśnie InPost dla biznesu i e-commerce to wygodna, pewna i polecana opcja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.