Sprawdź ratę leasingu aut marki SEAT i CUPRA

Sprawdź ratę leasingu aut marki SEAT i CUPRA

Wybór środka transportu jest niezwykle ważny w biznesie. Użytkowane pojazdy powinny być niezawodne, ekonomiczne oraz funkcjonalne. Wszystkie te cechy spełniają samochody z hiszpańskich fabryk koncernu Volkswagena. Klient może wybrać pomiędzy samochodami marki SEAT i CUPRA. Użytkowanie SEATa w firmie nie musi być kosztowne. Przedsiębiorca ma do dyspozycji kilka ciekawych form finansowania pojazdu. Najpopularniejszym z nich jest leasing. Sprawdź krótki przewodnik po leasingu SEATa.

Czym jest leasing i jakie ma zalety?

Przegląd oferty leasingowej koncernu z Hiszpanii należy zacząć od wytłumaczenia pojęcia leasingu. Leasing to ciekawa forma finansowania samochodu. Polega na odpłatnym użytkowaniu samochodu w zamian za raty leasingowe. Zaletą leasingu jest minimum formalności związanych z użytkowaniem samochodu. Przedsiębiorca nie musi tracić czasu na rejestrację i wybór dogodnej polisy OC dla auta. Leasingodawcy oferują zazwyczaj rozbudowane opcje, nawet zapewniające finansowanie całej floty pojazdów. Jaką ratę przewiduje leasing SEATa? Odpowiedź na to pytanie znają doradcy firmy VW FS. Firma ta specjalizuje się w dostarczaniu korzystnych rozwiązań finansowych dla użytkowników samochodów koncernu Volkswagen.

Leasing Moc Niskich Rat

 

Przedsiębiorcy, których interesuje leasing SEATa mogą zdecydować się na jedną z dwóch opcji. Do ich dyspozycji zostało oddane innowacyjne rozwiązanie zapewniające niską ratę leasingową. Oferowane jest pod nazwą Leasing Moc Niskich Rat. Finansowanie leasingu odbywa się na zasadach podobnych do użytkowania samochodu jak abonament. Miesięczna rata leasingowa obliczana jest na podstawie przewidywanej utraty wartości samochodu podczas jego użytkowania. Jak rozpocząć leasingowanie samochodu? Kalkulator leasingu samochodu wymaga podania wysokości wpłaty własnej, wnioskowanego okresu leasingowania oraz zadeklarowania rocznego przebiegu. Wymagana jest wpłata własna, która musi zawierać się w przedziale od 0% do 30%. Umowę leasingową można zawrzeć na okres trzech lub czterech lat. Oznacza to konieczność spłaty od 36 do 48-miesięcznych rat leasingowych. Zadeklarowanie rocznego przebiegu ma związek z ustaleniem spadku wartości auta w ciągu roku. Można zadeklarować roczny przebieg w wysokości od 10000 km do 40000 km Jak zakończyć umowę leasingu? Przedsiębiorca ma do dyspozycji elastyczne rozwiązania. Może spłacić jednorazowo pozostałą wartość samochodu. Może również zdecydować się nowy samochód w ramach kolejnej umowy. Więcej o produkcie Leasing Moc Niskich Rat dla modeli CUPRY znajdziesz na: https://www.cupraofficial.pl/oferta/finansowanie/produkty-finansowe/leasing-moc-niskich-rat.html 

Leasing Moc Niskich Kosztów

Alternatywną opcją leasingu SEATa i CUPRA jest produkt o nazwie Leasing Moc Niskich Kosztów. Jest to tradycyjny model leasingu, w którym leasingobiorca staje się właścicielem pojazdu po zakończeniu umowy i spłaceniu wartości końcowej. Kalkulator leasingu samochodu nie wymaga w tym modelu podawania prognozowanego rocznego przebiegu. Wkład własny w tradycyjnym leasingu mieścić się powinien w przedziale od 0% do 45%. Umowa leasingowa może zostać zawarta na okres od dwóch do pięciu lat. Powyższe czynniki wpływają bezpośrednio na wysokość raty leasingowej. Należy je podać w kalkulatorze leasingu podczas ustalania prognozowanej raty. Wartość wykupu zależy od okresu obowiązywania umowy leasingowej. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.