Gadżety reklamowe z własnym nadrukiem

Gadżety reklamowe z własnym nadrukiem

Jeżeli kierujemy mniejszą bądź większą firmą, albo przynajmniej zasiadamy w dziale marketingowo-reklamowym takiej firmy, to powinniśmy się zainteresować możliwościami, jakie dają szeroko pojęte gadżety reklamowe w kwestii promocji i budowania wizerunku. Gdy bowiem zbliżają się jakieś targi, pokazy, promocje, to trzeba wyjść do klienta i wręczyć mu coś, co sprawi, że potem będzie pamiętał o naszej firmie i naszej ofercie.

Możliwości zamawiania i produkcji szeroko pojętych gadżetów reklamowych i gadżetów promocyjnych jest mnóstwo. Jest wiele firm, które się tym zajmuje, a na swoich stronach internetowych mają dokładne przykłady, jak produkty te wyglądają i jaka jest ich cena. Najczęściej jest zresztą tak, że cena w dużej mierze zależy od ilości zamówionego towaru – im więcej, tym taniej.

Bardzo popularne gadżety promocyjne to na przykład długopisy z logo firmy. Można powiedzieć, że to chyba najpopularniejsza rzecz, jaką firmy rozdają w gratisach swoim potencjalnym klientom. Jest to o tyle fajna sprawa, że taki długopis to rzecz wysoce użytkowa, istnieje więc duże prawdopodobieństwo, iż osoba obdarowywana będzie stale z niego korzystała i zapamięta naszą firmę.

Fajną sprawą, która często jest rozdawana w różnych niewielkich konkursach firmowych, są też na przykład kubki z nadrukiem. Kubki są o tyle wartościowe, że można na nich oprócz logo firmy zawrzeć także skróconą ofertę, informacje kontaktowe, może jakieś hasło promocyjne no i atrakcyjny wzór graficzny. Klientów, którzy dziennie rano piją kawę ze swojego ulubionego kubka także jest całkiem sporo.

Na podobnej zasadzie są stosowane także koszulki z nadrukiem, ale to już rzadziej, bo ich produkcja jest nieco droższa. Koszulki mają z kolei ten plus, że nosząca je osoba staje się żywą reklamą firmy w miejscach, w które się udaje i nie jest tego nawet często świadoma.

Jeżeli chodzi o wszelkie szeroko pojęte akcje reklamowe i imprezy skierowane dla dzieci, to stosowane są zazwyczaj dwie rzeczy. Pierwsza z nich to różnokolorowe balony z logo firmy, a wiadomo, że dzieci balony uwielbiają. Powinny to być balony duże, różnokolorowe i najlepiej napełnione helem, by unosiły się w powietrzu. Zawsze więc można zamówić produkcję takich balonów wcześniej, a w dniu imprezy wynająć kogoś, kto na specjalnym stanowisku będzie napełniał je gazem.

Drugą rzeczą polecaną dzieciom są cukierki z nadrukiem. Oczywiście nie chodzi tu o nadruk bezpośrednio na cukierkach, ale raczej na ich opakowaniach. Cukierki mogą być dowolnego typu, mogą to być krówki, mogą być dropsy, landrynki, michałki i tak dalej, ważne, żeby były smaczne, a ich opakowanie kolorowe, atrakcyjne i oczywiście zawierające nazwę naszej firmy z jakimś atrakcyjnym motywem graficznym, skierowanym bezpośrednio dla dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *